O nás

GO2USSme Go2Us, spoločnosť zabezpečujúca študentom vysokých a vyšších odborných škôl program Work and Travel v Spojených štátoch amerických. Už v roku 2008 sme prežili pracovné leto v USA ako lifeguardi, po ktorom sa nám podarilo nadviazať kontakty nielen so zamestnávateľmi, ale aj s Americkým červeným krížom. Práve pod jeho hlavičkou sme úspešne absolvovali inštruktorské kurzy a stali sa inštruktormi Lifeguardingu. Spočiatku sme sa ako SLOVAKLIFEGUARD zameriavali hlavne na pozície Lifeguardov, pretože s lifeguardingom sme vyrástli. V tejto oblasti u nás existovalo len málo podobných spoločností a náš plán bol spolupracovať s niektorou z nich. My sme sa k tejto práci dostali v zahraničí, preto nás prekvapili nadsadené ceny slovenských sprostredkovateľov. To bol pre nás impulz, aby sme začali niečo nové, niečo, čo bude konkurovať už existujúcim agentúram, ktoré využívali situáciu bez reálnej konkurencie. Po niekoľkých rokoch môžeme povedať, že počet sprostredkovateľov vzrástol, konkurencia je silná, ale my sa snažíme aj napriek tomu presadiť. Darí sa nám to najmä vďaka najlepšiemu pomeru ceny programu a ponúkaných služieb. To, že sa účastníci vracajú do USA prostredníctvom našej spoločnosti viacnásobne, je len dôkazom ich spokojnosti s našimi službami.

 

Referencie

gilda
Gilda Liskayová, Lifeguard pre SMC:
“Z USA si brat aj kamaráti priniesli kopec zážitkov, tak to lákalo aj mňa. Pracovala som ako plavčíčka, čo je v podstate platená dovolenka, kým sa nič nestane.”

Maros
Maroš Adamec, Pool Manager a Pool Operator pre SMC:
“Go2Us som si vybral na základe skúseností mojich kamarátov, v USA som strávil dve letá. Najlepšie bolo cestovanie na konci leta, videl mnoho miest a bol na plavbe loďou, ktorú by som si z domu nikdy dovoliť nemohol.”

Andrej
Andrej Šramko, Lifeguard pre High Sierra Pools a SMC:
“Krásne počasie celé leto, výborní ľudia, ktorých som stretol a medzinárodný tím, s ktorým sme si užili kopec zábavy, to bola moja práca. Najlepší zážitok bolo jednoznačne cestovanie po východnom a západnom pobreží, najmä surfovanie v Malibu bolo top! V Go2Us mi druhé leto pomohli v komplikovanej situácii, určite by som ich využil znovu.”